VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Yao Shen Ji 1.Sezon 1-10.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 24, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Yao Shen Ji
^
Genişlet
Işığı kapat

Download Yao Shen Ji 1.Sezon 1-10.Bölüm, Watch Yao Shen Ji 1.Sezon 1-10.Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Yao Shen Ji always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Yao Shen Ji

Yao Shen Ji

Demon Gods, Tales of Demons and Gods, 妖神记
Puan: 7.42
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 8 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 4 Sansür: Sansürlü
Geçmiş yaşamında, sayıldığı zaman evini koruyamayacak kadar zayıf olmasına rağmen, ciddi kararlılığından dolayı Nie Li, en güçlü İblis Ruhçusu oldu ve savaş dünyasının zirvesinde durdu. Ancak, Bilge İmparatoru ve altı tanrı dereceli canavarla yaptığı savaş sırasında hayatını kaybetti. Ruhu daha sonra 13 yaşındayken geri getirildi. Sınıfının en zayıf, en zayıf, en zayıf, sadece kırmızı bir ruha sahip olan ve bunda zayıf olanı olmasına rağmen, önceki hayatından edindiği engin bilgi birikiminin yardımıyla, daha hızlı antrenman yapmaya karar verdi. herkes bekleyebilir. Ayrıca önceki hayatında asil bir şekilde ölenlerin de daha hızlı antrenman yapmasına yardım etmeye karar verdi. Şehri, iblis canavarlar tarafından harap olmanın yaklaşan geleceğinden ve yıkılan son kaderinden korumayı hedefliyor. Canavar saldırısında veya sonrasında ölen sevgilisini, arkadaşlarını, ailesini ve yurttaşlarını korumayı hedefliyor. Ve geçmiş yaşamında kibirli bir şekilde görevinden vazgeçen ve şehre ihanet eden sözde Kutsal aileyi yok etmeyi hedefliyor.

Yorum