VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Wushen Zhuzai 1.Sezon 93.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 14, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Wushen Zhuzai
^
Genişlet
Işığı kapat

Download Wushen Zhuzai 1.Sezon 93.Bölüm, Watch Wushen Zhuzai 1.Sezon 93.Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Wushen Zhuzai always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Wushen Zhuzai

Wushen Zhuzai

The God of War Dominates, Martial Master, Wu Shen Zhu Zai, 武神主宰
Puan: 7.33
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 8 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 272 Sansür: Sansürlü
Başlangıçta askeri alandaki en büyük dahi olan kahraman Qin Chen, insanlar tarafından anakaranın yasak topraklarındaki ölüm kanyonuna düşmek için komplo kurdu. Kaçınılmaz olarak ölmüş olan Qin Chen, beklenmedik bir şekilde gizemli antik kılıcın gücünü tetikledi. Üç yüz yıl sonra, Tianwu anakarasının ücra bir bölümünde, aynı isimli bir çocuk yanlışlıkla Qin Chen'in vasiyetini miras aldı. Daqi Ulusal Ordusu Kralı Dingwu'nun sevgili torunu olarak, doğum babasının doğumundan dolayı anne ve oğluna Dingwu'nun sarayında soğuk davranıldı ve birlikte yaşadı. Güneş umuduyla güçlü adam mitini yeniden yazmak ve sevdiği her şeyi korumak için Qin Chen kararlılıkla dünyanın beş krallığını koruma sorumluluğunu üstlendi ve dövüş sanatları yoluna yeniden adım attı.

Yorum