VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Wan Guo Zhi 1 Sezon 5 Bölüm

Anime Sub Yüklenme Haziran 17, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Wan Guo Zhi
Genişlet
Işığı kapat

Download Wan Guo Zhi 1 Sezon 5 Bölüm, Watch Wan Guo Zhi 1 Sezon 5 Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Wan Guo Zhi always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Wan Guo Zhi

Wan Guo Zhi

Wings of the World, 万国志
Puan: 0.0
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 23 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 16 Sansür: Sansürlü
1663 Common Era, Ming hanedanının donanmasının en genç lideri Lu Changfeng, suçluları yakalamak için bir yetkiliye eşlik edecek, ancak bir hayalet filo ve deniz canavarları tarafından saldırıya uğrayarak tüm elçinin batmasına neden oldu. Lu Changfeng, okyanusun dibinden gizemli bir kız tarafından kurtarıldı ve onu Yelken Çağı'nın uluslararası ticaret merkezi Luzon'a kadar takip etti. O zamanlar Ming hanedanının gümüşünün% 70'inden fazlası Luzon'dan elde ediliyordu ve bu küçük ada birkaç ulusun kaderini belirledi. İspanyol yerleşimciler zalimce hüküm sürdü ve her kesimden insan Song Yingxing'in rehberliğinde uluslararası finans merkezini inşa etti: Wan Krallığı. Song Yingxing ile olan anlaşmazlıklara rağmen Lu Changfeng, Song'un İspanyol yerleşimcilere karşı başkalarıyla mücadeleye katılan ekibine katılmayı seçti. Her iki grup da savaşlarında en yeni teknolojik buluşları kullandı. Song Yingxing, düşman dahisi Vesalius’un silahına direnmek için Lu Changfeng’i manipüle ederek Kore’de Vesalius’la savaştığı günlerini ortaya çıkarır.

Yorum