VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Shen Qi Huan Qi Tan 1.Sezon 19.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Eylül 21, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Wan Jie Chun Qiu
Genişlet
Işığı kapat

Download Shen Qi Huan Qi Tan 1.Sezon 19.Bölüm, Watch Shen Qi Huan Qi Tan 1.Sezon 19.Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Wan Jie Chun Qiu always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Wan Jie Chun Qiu

Wan Jie Chun Qiu

Spring and Autumn, Wanjie Chunqiu, Wan Jie Chunqiu, 万界春秋
Puan: 6.48
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 8 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 56 Sansür: Sansürlü
Kadim bir tanrı olan Ye Chen, tanrıların dünyasından mavi dünyanın dünyasına düşmüştür. Burada yüzbinlerce ülke ayakta ve kahramanlar hegemonya için savaşıyor. Ye Chen yüzlerce yıldır bu soluk mavi dünyada bulunuyor ve büyük bir güç oluşturdu. Baizhou Qianguo'da Ye Chen'in varlığı her zaman bir efsane olmuştur. Ancak tanrıların dünyasından gelen güç yavaş yavaş mavi dünyaya yayıldı ve acımasız bir ejderha savaşı başlamak üzere. Başkent Nanzhou'da, Tianbei Eyaletinin ilk savaşı, Nanzhou Shuangyuemen Kapısı'ndan iki adam Hong Xu ve Wulong, Huashen Sarayı'nın dışında yarıştı, ancak Huashen Sarayı'nın grup lideri Su Xiaoxiao'nun elinde yenildiler. Kuzey Ordusu, Güney Çin'in doğu kesiminde ortaya çıktı ve Güney'i kırmak istedi. Savunucu Nanzhou halkının güvenliğini ve kasırgayı göz ardı edecek ve teslim olmak için şehir kapısını açmayı planlıyor.

Yorum