VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com
Zi Chuan
Zi Chuan
Puan: 7.8
Bookmark
Kişi 9 Takip ediyor

Zi Chuan

Zi Chuan, Purple River, 紫川
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: 21 Tip: Anime Bölümler: 52 Sansür: Sansürsüz Yükleyen: Fırat Bacık Eklenme:: Güncellenme:

Özet:Zi Chuan

İki yüz yıl önce, Mavi Nehir’in Savaş Alanında, ışık İmparatorluğu’nun kalan son ordusu şeytani isyanların ortasında çöktü. Son Mareşal ve İmparator düştükçe, Batı Nehrinin kaotik dünyasının artık ortak bir hükümdarı yoktu. Hizipler kuruldu ve bitmek bilmeyen çatışmalar başladı, askeri güç hayatta kalmanın tek para birimi oldu ve toprakları yeniden birleştirme hayali, sonraki nesillerdeki birçok yöneticinin tek hedefi oldu.

Ülkenin güneydoğu kesiminde, iki yüz yılı aşkın geçmişi olan güçlü bir grup – ZiChuan Evi – doğudaki Şeytanlarla savaştı, batıdaki Liu Feng Evine karşı savundu ve güneydeki Lin Evini içeriyordu. Büyük emellerini gerçekleştirmek ve ailelerinin soyunu genişletmek için, bu muhteşem ilahiyi hayata geçirmek için sayısız Sichuan kahramanı hayatlarını verdi. Bu efsanevi aile ve yüz yıllık kanları ve gözyaşları hakkında bir hikaye.

Yorum