VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com
Wushen Zhuzai
Puan: 7.10
Bookmark
Kişi 116 Takip ediyor

Wushen Zhuzai

The God of War Dominates, Martial Master, Wu Shen Zhu Zai, 武神主宰
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 8 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 160 Censor: Censored Yükleyen: Fırat Bacık Eklenme:: Güncellenme:

Özet:Wushen Zhuzai

Başlangıçta askeri alandaki en büyük dahi olan kahraman Qin Chen, insanlar tarafından anakaranın yasak topraklarındaki ölüm kanyonuna düşmek için komplo kurdu. Kaçınılmaz olarak ölmüş olan Qin Chen, beklenmedik bir şekilde gizemli antik kılıcın gücünü tetikledi.

Üç yüz yıl sonra, Tianwu anakarasının ücra bir bölümünde, aynı isimli bir çocuk yanlışlıkla Qin Chen’in vasiyetini miras aldı. Daqi Ulusal Ordusu Kralı Dingwu’nun sevgili torunu olarak, doğum babasının doğumundan dolayı anne ve oğluna Dingwu’nun sarayında soğuk davranıldı ve birlikte yaşadı. Güneş umuduyla güçlü adam mitini yeniden yazmak ve sevdiği her şeyi korumak için Qin Chen kararlılıkla dünyanın beş krallığını koruma sorumluluğunu üstlendi ve dövüş sanatları yoluna yeniden adım attı.

Watch Wushen Zhuzai

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum