VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com
Tian Bao Fuyao Lu
Puan: 7.30
Bookmark
Kişi 10 Takip ediyor

Tian Bao Fuyao Lu

Legend of Exorcism, Tian Bao Fu Yao Lu, 天宝伏妖录
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 20 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Censor: Censored Yükleyen: Fırat Bacık Eklenme:: Güncellenme:

Özet:Tian Bao Fuyao Lu

Dünyayı tanımayan yakışıklı genç Kong Hongjun, Tianbao’nun on iki yılında, üç önemli görevle Taihang Dağı’ndaki Yaojin Sarayından ayrıldı ve refah dolu Chang’an’a geldi. Kong Hongjun ilk olarak Datang Şeytan Çıkarma Bölümüne girdi ve baş amir aslında bununla çok uzun zaman önce ilgilenmemiş olan Long Wujun generali Li Jinglong’du. Ama yanlışlıkla Chen’in kalp lambasını kırdı ve kalp lambası Li Jinglong’un vücuduna girdi. Lambanın ışığı ve gölgesinde Pingkangli’nin parlak kırmızı ışıkları, yaz güneşinde çınarın şeytan çıkarması, uçsuz bucaksız gökyüzü ve kum ve uçan kar, Artai’nin huzurlu şarkıları var. Mo Rigen ve Lu Xu, Qiu Yongsi’nin uçan vuruşları olan sabah erken yapraklarını topladı.

Yorum