VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com
Supreme Galaxy
Puan: 8
Bookmark
Kişi 40 Takip ediyor

Supreme Galaxy

Durum: Tamamlandı Seri Tipi: Stüdyo: Yayın Tarihi: Haz 10, 2021 Süre: 7 minute Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 45 Sansür: Sansürlü Yükleyen: Fırat Bacık Eklenme:: Güncellenme:

Özet:Supreme Galaxy

Yıldızın Mezhebi Dünya Mavisinin en göz kamaştırıcı yıldızı haline geldikten sonra, yanlışlıkla evrenin Hükümdarının gözlerine dikkat çeken “Yıldız Haritası” evreninin hazinelerini elde edin. Kutsal yıldızın topraklarına gidin ve onları “Kutsal yıldızın toprakları”na hapsedin. Yıldızların Mezhebi, sadece bir yaşlı koruyucu Zhuge Haohan’ın yanı sıra genç usta Chu Xinghe ve bazı genç öğrencilerle birlikte kaldı. Güç eksikliği nedeniyle diğer mezhepler tarafından bastırılır ve bir kartal Çetesi tarafından alınır. Genç usta Chu, eski ihtişamını geri almak için, hapsedilen ve yıldız mezhebinin üst düzey üyeleri olan babasının Arayışıydı, on iki doğal yıldızın Mezhebi altında bazı öğrencileri yönetti ve evrenin Hükümdarının altındaki yıldızın 12 Uygulayıcısını yendi. Evrenin Hükümdarından babasını ve yıldızın Mezheplerinin tüm üyelerini kurtardı.

İzlemek Supreme Galaxy

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum