VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com
Quanzhi Fashi
Puan: 7.29
Bookmark
Kişi 6 Takip ediyor

Quanzhi Fashi

QUANZHIFASHI, Quan Zhi Fa Shi, Full-Time Magister, 全职法师
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 18 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Sansür: Sansürlü Yükleyen: Fırat Bacık Eklenme:: Güncellenme:

Özet:Quanzhi Fashi

Aloof lise öğrencisi Mo Fan, kendi dünyevi evreninden benzer ancak tamamen farklı bir evrende buldu; büyünün bilimin özünün yerini aldığı bir yer. Burada, en yetenekli öğrencilere şehri çevreleyen ormanlarda pusuda bekleyen büyük yıkıcı canavarları savuşturmak için yazım harikalarında ustalaşmaları öğretilir.

Önceki hayatı gibi, Mo Fan da fakir bir işçinin oğlu ve sakat bir kız kardeşin büyük üvey ağabeyidir. Bu dezavantajlara rağmen, babasına sıkı çalışmasının karşılığını ödemek için bir sihirbaz olmak için bir sihir okuluna gitmeyi hayal ediyor; çok saygın ve kazançlı bir ticaret.

Mo Fan, ünlü bir sihir kurumuna kabul edilir. Bununla birlikte, yoksulluğu ve büyülü yeteneğinden yoksun olduğu söylentileri onu okulun alay konusu olarak etiketledi. Bununla birlikte, Mo Fan sadece güçlü ateş elementini değil, aynı zamanda nadir bulunan yıldırım elementini de kullanmayı başarıyor! Şimdi ikili yeteneklerle donanmış, çok yönlü büyücü hangi tehlikeli karşılaşmalarla karşılaşacak?

Yorum