VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com
Dinghai Fusheng Lu
Dinghai Fusheng Lu
Puan: 6.75
Bookmark
Kişi 5 Takip ediyor

Dinghai Fusheng Lu

Dinghai Fusheng Records, 定海浮生录
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Tip: Anime Bölümler: 12 Sansür: Sansürlü Yükleyen: Fırat Bacık Eklenme:: Güncellenme:

Özet:Dinghai Fusheng Lu

Binlerce yıl önce, Çin toprakları cennetin ve yerin aurasıyla doluydu ve kendi kullanımları için aurayı kullanabilen şeytan kovucular, şeytan çıkarma uzmanlarıydı.Görevleri tanrıların ve iblislerin bir zamanlar dünyaya zarar vermesini durdurmaktı. bin yıl önce. Ancak Han Hanedanlığı’nda cennetin ve yeryüzünün ruhsal enerjisinin bir gecede yok olduğu bir trajedi yaşanmıştır.Tarihe “bütün yasalar sessizliğe döner” denilir. Qin ve Jin ayrılıkçı rejimleri döneminde savaşlar devam etti ve ölülerin boş yere şikayetleri iblisin dirilişi için hammadde oldu; komplosunu durdurmak için dünyanın son büyük şeytan kovucu Chen Xing , hazineyi “kalp lambasını” üç ruhuna ve yedi ruhuna bindirdi.Yolculukta, şeytanı kovmak için onunla birlikte çalışmak olan kanun koruyucusu Xiang Shu’yu bulmak için Xiangyang Şehrine gidin.

Yorum