VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Quanzhi Fashi II 2.Sezon 11.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 25, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Quanzhi Fashi II
^
Genişlet
Işığı kapat

Download Quanzhi Fashi II 2.Sezon 11.Bölüm, Watch Quanzhi Fashi II 2.Sezon 11.Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Quanzhi Fashi II always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Quanzhi Fashi II

Quanzhi Fashi II

Quanzhi Fashi 2nd Season, Quan Zhi Fa Shi 2, Full-Time Magister 2, 全职法师Ⅱ
Puan: 6.72
Durum: Tamamlandı Yayın Tarihi: 2017 Süre: 18 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Sansür: Sansürlü
Yu Ang'ı yıldırım elementini ifşa etme pahasına yendikten sonra, Mo Fan'a Yeraltı Kutsal Baharında antrenman yapması için yedi gün verildi ve burada birinin güç seviyelerini büyük ölçüde artırabileceği söylendi. Bununla birlikte, Bo City'nin her yerinde vahşi canavarlar gizemli bir şekilde ortaya çıktığında Mo Fan & # 039; ın eğitimi aniden yarıda kesildi, bu şehrin sınır savunması göz önüne alındığında imkansız olması gereken bir şey. Acil bir durum ilan edildi ve Mo Fan, şimdi küçük bir şişeye sıkıştırılmış Yeraltı Kutsal Pınarı'nı şehirdeki kargaşadan korunan özel bir sığınak bölgesine teslim etmekle görevlendirildi. Oradaki yol uzun, tehlikeli ve kana susamış hayvanlarla dolu. Kötü niyetli Kara Düzen, işleri daha da kötüleştirmek için ilerlemesini durdurmakla tehdit eder. Mo Fan, kutsal baharın yanlış ellere düşmesini nasıl önleyecek?

Yorum