VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Quanzhi Fashi 1.Sezon 9.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 25, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Quanzhi Fashi
^
Genişlet
Işığı kapat

Download Quanzhi Fashi 1.Sezon 9.Bölüm, Watch Quanzhi Fashi 1.Sezon 9.Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Quanzhi Fashi always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Quanzhi Fashi

Quanzhi Fashi

QUANZHIFASHI, Quan Zhi Fa Shi, Full-Time Magister, 全职法师
Puan: 7.29
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 18 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Sansür: Sansürlü
Aloof lise öğrencisi Mo Fan, kendi dünyevi evreninden benzer ancak tamamen farklı bir evrende buldu; büyünün bilimin özünün yerini aldığı bir yer. Burada, en yetenekli öğrencilere şehri çevreleyen ormanlarda pusuda bekleyen büyük yıkıcı canavarları savuşturmak için yazım harikalarında ustalaşmaları öğretilir. Önceki hayatı gibi, Mo Fan da fakir bir işçinin oğlu ve sakat bir kız kardeşin büyük üvey ağabeyidir. Bu dezavantajlara rağmen, babasına sıkı çalışmasının karşılığını ödemek için bir sihirbaz olmak için bir sihir okuluna gitmeyi hayal ediyor; çok saygın ve kazançlı bir ticaret. Mo Fan, ünlü bir sihir kurumuna kabul edilir. Bununla birlikte, yoksulluğu ve büyülü yeteneğinden yoksun olduğu söylentileri onu okulun alay konusu olarak etiketledi. Bununla birlikte, Mo Fan sadece güçlü ateş elementini değil, aynı zamanda nadir bulunan yıldırım elementini de kullanmayı başarıyor! Şimdi ikili yeteneklerle donanmış, çok yönlü büyücü hangi tehlikeli karşılaşmalarla karşılaşacak?

Yorum