VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge 1.Sezon 25-27.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 25, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge
^
Genişlet
Işığı kapat

Download Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge 1.Sezon 25-27.Bölüm, Watch Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge 1.Sezon 25-27.Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge

Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge

Qin's Moon: Nine Songs of the Moving Heavens, The Legend of Qin: Nine Songs of the Sky, 秦时明月 姐妹篇:天行九歌
Puan: 7.21
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 15 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 60 Sansür: Sansürlü
Qin Devleti tehdidiyle karşı karşıya olan tehlike, Yedi Devlet'in en zayıfı olarak bilinen Han Devleti'nde gizleniyor gibi görünüyor. Han İmparatorunun bilmediği bu tehdit, Han'ın Büyük Generali Ji Wuye. Büyük General'in altında çalışan, Nightfall'ın Dört Korkunç Savaşçısı. Her dördü askeri, finans, politika ve casusluk alanlarında uzmanlaştı. Yeni bir Han Devleti yaratma umuduyla Quicksand, Han'ın dokuzuncu prensi Han Fei tarafından kuruldu. Wei Zhuang, Zhang Liang, Zinü ve Nong Yu ile, Prens'i "dünya" adlı bir güç girdabına çekilirken Quicksand'ın hedefini gerçekleştirmede destekliyorlar.

Yorum