VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

I Annoyed Millions of Cultivators 3 Bölüm

Anime Sub Yüklenme Eylül 24, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Wo Qi Ku Le Baiwan Xiulian Zhe
Genişlet
Işığı kapat

Download I Annoyed Millions of Cultivators 3 Bölüm, Watch I Annoyed Millions of Cultivators 3 Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Wo Qi Ku Le Baiwan Xiulian Zhe always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Wo Qi Ku Le Baiwan Xiulian Zhe

Wo Qi Ku Le Baiwan Xiulian Zhe

I Annoyed Millions of Cultivators, 我气哭了百万修炼者
Puan: 0.0
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: 10 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 60 Sansür: Sansürlü
I Annoyed Millions of cultivators, metro istasyonunda yiğitçe savaşan ve sistem tarafından kutsanmış bir Jiangbei öğrencisinin hikayesini anlatıyor. Neyse ki, sisteme ev sahipliği yapıyor ve başka bir dünyaya seyahat ediyor. Kültivatörlerle dolu bu farklı dünyada Jiangbei, küçük bir kasabada çöplükten herkesin gözünde dahi bir çocuğa dönüşmüştü. Sisteme güvenen Jiangbei, gelişim yolunu başlatmış ve sadece hazineleri oynayarak ve insanları üzerek daha da güçlenmişti. Bir dizi kaos ve şiir savaşından sonra, Jiangbei, buradaki akrabaları için yavaş yavaş duygular geliştirdi.

Yorum