VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Douluo Dalu 23. Bölüm

Anime Sub Yüklenme Mayıs 12, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Douluo Dalu
Genişlet
Işığı kapat

Download Douluo Dalu 23. Bölüm, Watch Douluo Dalu 23. Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Douluo Dalu always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Douluo Dalu

Douluo Dalu

Combat Continent, Soul Land, 斗罗大陆
Puan: 7.87
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 20 min. per ep. Tip: Anime Bölümler: 26 Sansür: Sansürlü
Tang San, Tang Sect dövüş sanatı klanının en prestijli müritlerinden biridir ve gizli silah kullanımında emsalsizdir. Beklentileri yüksek olan tarikatın büyükleri geleceğinin parlak olacağına inanıyor; yine de Tang, mezhebin yasaklanmış hikmetini elde etme pahasına bu hayatı terk etmeyi seçer - ölümle cezalandırılacak bir eylem. Artık bilginin yükselişinden memnun olan Tang, yaşamaya devam etmek için hiçbir neden görmüyor ve Cehennemin Zirvesi'nden atlıyor, ancak bunun varlığının sonu olmayacağını çok az biliyordu. Douluo Kıtasında güçlüler hakim olur ve zayıflar yok olur. Her insan, bir kısmı geliştirilip güçlendirilebilen ve kullanıcısına çeşitli faydalar sağlayan doğuştan gelen bir ruha sahiptir. Bu tür ruhlarla doğanlar, kıtanın en asil mesleklerinden biri olarak kabul edilen bir meslek olan Ruh Üstatları olabilirler. Bu tuhaf dünyaya reenkarne olan Tang, yalnızca bir demircinin oğlunun hayatını bilir. Altı yaşında Ruh Ustası törenine katılır ve ruhunun Mavi Gümüş Çimen olduğunu keşfeder - sözüm ona dünyanın en yararsız ruhu. Buna karşılık, güçlü ruh gücüne sahiptir. Şimdi, önceki yaşamının hatıralarının da yardımıyla, Tang'ın bir Ruh Üstadı olarak geleceği hiçbir şekilde kasvetli değil.

Yorum