VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

Chuan Shu Zijiu Zhinan 1.Sezon 6.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 17, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series Chuan Shu Zijiu Zhinan
^
Genişlet
Işığı kapat

Download Chuan Shu Zijiu Zhinan 1.Sezon 6.Bölüm, Watch Chuan Shu Zijiu Zhinan 1.Sezon 6.Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series Chuan Shu Zijiu Zhinan always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Chuan Shu Zijiu Zhinan

Chuan Shu Zijiu Zhinan

Scumbag System, Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong, The Scum Villain's Self-Saving System, Scumbag Villain, 穿书自救指南
Puan: 7.82
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 20 min. per ep. Ülke: Tip: Anime Bölümler: 10 Sansür: Sansürlü
Shen Yuan, kahramanın bir şekilde şeytani yolu geliştireceğini, pislik efendisinden intikam alacağını ve yol boyunca büyük bir harem kazanacağını bilecek kadar xianxia romanı okudu. Bu yüzden beklenmedik bir şekilde Proud Immortal Demon Way dünyasına göç ettiğinde, hikayenin nasıl ilerleyeceğini tam olarak biliyor. Bununla birlikte, kahramanın rolünü oynayamaz, bunun yerine aşağılayıcı bir yenilgiye uğramaya mahkum pislik efendisi olur. Artık uygulama ustası Shen Qingqiu olarak bilinen Shen Yuan, kaderini değiştirerek romanın kahramanı öğrencisi Luo Binghe'ye düşmemesini misyon edinmiştir. Orijinal Shen Qingqiu'nun acımasız kişiliğinden kopmaya çalışmak imkansız görünüyor çünkü karakteristik olmayan herhangi bir davranış, komployu raydan çıkarmasını engelleyen bir izleme sistemi tarafından engellendi. Shen Yuan, Luo Binghe ile arkadaş olmanın bir yolunu bulmalıdır, böylece gelecekte öğretmeninden intikam almak için hiçbir neden kalmaz. Ancak Shen Qingqiu'nun elindeki kahramanın başına gelen trajediler dizisi ile bu öğretmenin işini kendisi için biçilmiş kaftan.

Yorum