VIP Üyelik aldığınız taktirde hem reklamlar gözükmez hemde bizlere destek olmuş olursunuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRAnimeci.com

An Jie Shen Shi 2 Bölüm

Anime Sub Yüklenme Haziran 17, 2021 · ? views · Ekleyen Fırat Bacık · Series An Jie Shen Shi
Genişlet
Işığı kapat

Download An Jie Shen Shi 2 Bölüm, Watch An Jie Shen Shi 2 Bölüm, don't forget to click on the like and share button. Series An Jie Shen Shi always updated at TRAnimeci – Çin animasyon tek adresi!. Don't forget to watch other series updates.

Çeviri:Ayyıldız

An Jie Shen Shi

An Jie Shen Shi

Agents in Otherworld, 暗界神使
Puan: 0.0
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 20 min. per ep. Tip: Anime Bölümler: 22 Sansür: Sansürlü
Kayıp arkadaşı Xiao Yuan'ı bulmak için, kahramanı Jiang Yao, araştırmak için terk edilmiş bir villaya gizlice girdi, ancak tesadüfen gizemli bir siyah gölge tarafından yakalandı ve neredeyse ölüme mahkum edildi. Ancak, bu onun kötü şansının sadece başlangıcıydı. Olaylar zincirinin arkasında, Jiang Yao yavaş yavaş onu "var olmaması gereken" biri olarak takip ettiğini fark etti. Gölgeli kriz, arkadaşlarının ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçek, karanlık dünyanın gizli organizasyonu... Tuhaf olayın arkasında, binlerce yıllık bir komplo sessizce uyanmış ve haklı ile kötü arasındaki savaş başlamak üzeredir. . Animasyon gerilim, macera, ilham ve diğer unsurları bir araya getirerek izleyiciye kendini geliştirme ve pozitif enerjiyle dolu bir mücadele hikayesi sunuyor.

Yorum